Recenze dámské běžecké bundy CRAFT Hydro


Když jsem dostala možnost otestovat bundu z Craft kolekce proti vodním živlům, byla jsem nadšená. Vodu sice miluju, ale pod oblečením při sportu už o něco méně. 

Sychravé dny, plískanice, déšť, sníh - to všechno mě baví, ale jsem ráda, když mě při aktivitách v takovém počasí výbava chrání :)

Zvolila jsem modrou bundu CRAFT Hydro, protože modrá je moje srdeční záležitost ve všech odstínech a tenhle královsky modrý je obzvlášť vydařený. Z nedočkavosti jsem vyběhla hned první den, kdy jednou vadou na kráse testování byla absence deště a teplo :)

I přes to jsem se ale pod bundou nekoupala ve vlastním potu, protože ho krásně odváděla.

Další výběhy už byly v chladnějším počasí a objevil se i déšť. Bundu jsem protáhla 50kilometrovým krosem Kokořínskem, deštěm v Praze i podzimním výběhem v přírodě a pokaždé posloužila jiným způsobem. Překvapilo mě, že i když je to primárně bunda na ochranu proti větru a vodě, zároveň i zahřeje. 

Střihem krásně sedí, navíc je bunda neskutečně příjemná na tělo. Hrozně mě potěšilo lemování rukávů - tentokrát jsem se nemusela vztekat při přetahování rukávu přes hodinky, protože pružný lem se hezky natáhne.

Potěší i reflexní prvky, při návratu ve tmě po silnici jsem byla dobře vidět. Třešničkou je, že jsem i za deště opravdu zůstala v suchu.

Jediným nedostatkem, který bych bundě vytkla, je délka. Brala bych o něco delší střih (přeci jen je do špatného počasí) a o něco vyšší zapínání pod bradou. Jinak si není na co stěžovat a doporučuju všema dvaceti!

V kombinaci s termotričkem Craft, které mám, se nebojím bundu vzít i do pořádné zimy!

 

                                                                                                                                                                     Veronika Dvořáková


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami