Ambasadoři


Podporovaní sportovci

Zuzana Kocumová

překážkové běhy

Zuzka je typickou sportovkyní tělem i duší. V běhu na lyžích reprezentovala Českou republiku v na Olympiádě a mnoha mistrovství světa. Nyní je Zuzka jednou z největších světových osobností překážkových běhů (2. mistryně Světa ve Spartan Race a OCR).

O raketovém začátku Zuzčiné kariéry jako reprezentantky v běhu na lyžích se dočtete hodně, stejně jako o brzkém konci vynuceném imunitní poruchou. Nicméně Zuzka na sport rozhodně nezanevřela, možná právě naopak. Začala si ho užívat ještě víc. Možná proto ji potkáte v každém ročním období pobíhat, jezdit nebo lézt někdo po Jizerkách.

Teprve nedávno se v Zuzce probudily zase závodní ambice, protože se začala prudce rozvíjet disciplína ve které může využít všechny své silné stránky: vynikajicí běžeckou a silovou připravenost, obratnost a psychickou odolnost. Přesně takovou kombinaci schopností a dovedností vyžadují extrémní překážkové běhy (OCR - obstacle course race).

Jako naprosto neznámá evropanka přijela na podzim roku 2015 na Mistrovství světa ve Spartan Race, kde šokovala celou OCR komunitu a hlavně sebe, když zvítězila. Následující rok již byla pod drobnohledem svých soupeřek, ale přes to se jí podařilo vítězství obhájit.
http://kocumova.blog.idnes.cz/
https://www.instagram.com/zuzanakocumova
https://www.facebook.com/kocumova.zuzana


Slovenská reprezentace v běhu na lyžích

běžecké lyžování

S národním reprezentačním týmem jsme se spojili v zimní sezóně 2016/2017, kdy jsme společně vytvořili unikátní design závodní kombinézy inspirovaný motivy z obce Čičmany.

Upravenou kombinézu s “čičmanskými” vzory jste mohli vidět i na olympijských tratích v Pchjongčangu.

Reprezentaci vybavujeme závodním i tréninkovým oblečením, které umožní špičkovým sportovcům trénovat za každého počasí. Postupně budou nejlepší slovenští běžkaři používat vybavení Craft také v letní přípravě např. na kolečkových lyžích, běhu nebo na kole.

Nyní jsme teprve na začátku naší společné cesty, která bude trvat minimálně do zimních Olympijských her v Pekingu 2022.
http://www.slovak-ski.sk/bezecke-lyzovanie/top-aktuality/

 

Petra Veselá

překážkové běhy

Když “Peťu” potkáte v civilu se sportovní taškou přes rameno, tak si možná řeknete, že to je zase nějaká barbína, co si hraje na sport. Tento názor velice brzy vezme za své, když vás porazí rozdílem několika tříd v jakémkoliv překážkovém běhu na jehož start se s ní postavíte.
Ono to totiž vše začíná u tréninku, který si Petra neskutečně užívá a umí v něm být neskutečně efektivní. V tělocvičně ji neuvidíte zvedat železo, vždy posiluje jen s vlastní vahou. Bezpečně ji poznáte podle toho, že se většinu času v tělocvičně pohybuje ve visu na rukách. Taková blonďatá opička.

Jinak v jistém ohledu je podobnost se Zuzkou Kocumovou čistě náhodná. Nebo ne? Posuďte sami: Petra se k výkonnostnímu sportu dostala přes běžecké lyžování, které dělala až do juniorské kategorie v Novém městě na Moravě.

Petra je několikanásobnou vítězkou závodů Spartan Race, Predator Race, Gladiator race a Army run. Na mezinárodní scéně vybojovala 3. místo v celkovém pořadí Super Serie Centrální Evropy, je držitelkou titulu Mistryně Evropy v týmovém závodu Spartan Race a z Mistrovství světa v Spartan Race si přivezla 15. místo. V minulosti (doba před OCR): několikanásobná mistryně ČR v běžeckém lyžování, duatlonu a biatlonu.

https://www.facebook.com/petra.vesela.967?hc_ref=ARSGszSxYrw7r2U67S4WY4NfCFLjqZJGKD4ebU0aZPxgxRMZLMtCXFpyJzifa4AwuJs&fref=nf

https://www.instagram.com/petra_vesela_ocr/


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami