Najdi si svůj Craftovník!

Pravidla akce „Craftovník“

Craftovník je marketingový koncept zajištěný ve spolupráci spol. Vavrys CZ s.r.o. jako výhradního distributora zboží značky CRAFT pro oblast České a Slovenské republiky, jež provozuje webové stránky craftovnik.cz, a jednotlivých pořadatelů (zpravidla prodejců zboží CRAFT) fakticky realizujících jednotlivé události - eventy.

V rámci projektu Craftovník bude realizováno 40 dílčích událostí, a to zpravidla 4 události v jednom kalendářním týdnu. od 21.8.2017 do 29.10.2017. Události budou realizovány na různých místech na území České a Slovenské republiky, přičemž konkrétní lokalita bude zveřejněna na webu a sociálních sítích prostřednictvím indicií a nápověd směřujících k informaci o přesné lokalitě události.

V rámci každé události má spotřebitelská veřejnost možnost soutěžit o hodnotné ceny, zpravidla funkční trička zn. CRAFT. Účast na soutěži nezakládá nárok na získání ceny. V případě získání ceny nelze u prodejce či distributora uplatnit nárok z titulu odpovědnosti za vady (reklamaci) ani požadovat směnu za peněžní prostředky či zboží jiných vlastností (např. velikost, barvu).

Spotřebitelská veřejnost se účastní jednotlivých událostí Craftovníku na vlastní nebezpečí. Spotřebitelská veřejnost je povinna dbát pokynů pořadatele realizujícího konkrétní událost. Prodejní či jiná obdobná činnost na místě konkrétní události je možná pouze na základě výslovného souhlasu pořadatele události.