Zlatá pro Craft v prestižní anketě ISPO Award 2018


Po dvou letech získává švédská značka Craft zase ocenění Gold Winner v anketě prestižního sportovního a outdoorového veletrhu ISPO.

Craft, který se vývoji funkčního oblečení a speciálně funkčního prádla věnuje přes 40 let, bodoval v roce 2016 prádlem Active Extreme 2.0 určeným pro ten nejvyšší výkon. Nyní uspěl s produktem určeným pro nižší intenzitu pohybu a tedy ten nejširší okruh uživatelů.

 

Oceněným produktem je pánské funkční triko CRAFT Fuseknit Comfort. 

 

           

 

CRAFT Fuseknit Comfort

Funkční rolák CRAFT Fuseknit Comfort přináší inovativní technologii Fuseknit, která kombinuje velké bezešvé dílce se strategicky a ergonomicky umístěným minimem plochých švů. Díky tomu je zajištěn civilní - každodenní vzhled spojený s pohodlným střihem a především efektivní termoregulací a odvodem potu.

Pánský rolák nabízí nejen lepší zateplení a ochranu krku, ale límec může být použit také jako maska pro ochranu brady a spodní část obličeje - je tedy ideální na všechny typy zimních aktivit.

K dalším oceněným produktům v kategorii Winner patří dámská bunda určena pro běžecké lyžování CRAFT Spirit Fuseknit Anorak.

 

 

CRAFT Spirit Fuseknit Anarok

Dámská bunda se vyznačuje jedinečným designem, který spojuje městský styl a maximální technickou propracovanost. Pletenina v oblasti rukávů a ramen zaručuje maximální svobodu pohybu.


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami