VYBERTE SI TU SPRÁVNOU


Právě správná cyklistická vložka může rozhodnout, jestli buete jízdu na kole den po dni milovat, nebo den za dnem ještě více nenávidět.

PRO UNISEX NENÍ MÍSTO

Stejně jako muži neumí lhát a ženy číst v mapách, mají tyto dvě pohlaví také rozdílnou tělesnou stavbu. Konkrétně ženy mají zpravidla větší rozestup sedacích kostí (větší šířka vložky) a pánové potřebují zase vložku delší, která poskytne dostatek prostoru pro pohodlné uložení jejich výbavy.

ZŮSTAT V SUCHU (DALEKO OD VLKŮ)

Přestože je vložka tvořena větší, či menší vrstvou pěny, musí umět dokonale odvádět pot z oblasti sedacích partií a třísel. Právě nadměrné množství potu v těchto partiích může způsobit opruzeniny nebo dokonce odřeniny. Zde hraje nejdůležitější roli látka kryjící pěnové segmenty, kteréá je z vysoce funkční tkaniny a navíc s certifikací Oeko-Tex.

ELASTICITA VE VŠECH SMĚRECH

Při každém šlápnutí se vložka natáhne a pohybuje se spolu s hýžděmi. Je to rozhodně lepší varianta, než aby byla vložka pevná a při každém slápnutí by mezi hyžděmi a vložkou vznikalo tření vedoucí k odřeninám.

ZÁKLADNÍ PRAVIDLO  - VŽDY NAOSTRO!

Pod kalhoty s cyklovložkou se spodní prádlo jednoduše nenosí. Vyhnete se tak nepříjemným otlačeninám a odřeninám od přehybů a švů. Navíc eliminujete riziko, že se vám vaše drahocenné pozadí zapaří a chytnete "vlka". A ano, cyklokalhoty je třeba po každém delším použití vyprat.


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami