Recenze dámského funkčního trika Craft Warm Intensity


Na začátku zimy jsem dostala možnost otestovat jedno z funkčních triček značky CRAFT. Hned na první pohled mě zaujalo tričko, nebo lépe řečeno funkční triko CRAFT Warm Intensity. Je určeno na chladné až velmi chladné podmínky. Jelikož se věnuji zimnímu triatlonu, vybrala jsem si tento typ zejména na zimní tréninky na horském kole či běžkách.

Zvolila jsem si šedou, na internetu psanou jako světle zelenou barvu. Trošku jsem se obávala, jestli byl můj výběr barvy dobrým řešením, ovšem po příchodu se mé obavy rozplynuly. Jakmile jsem si ho vyzkoušela, zůstala jsem mile překvapená příjemným bezešvým materiálem. Jako druhou věc jsem zaregistrovala lehkost samotného trička a pocit, jako bych na sobě měla druhou kůži. Dalším obrovským plusem hodnotím ukončení rukávů a spodní části. Obě části jsou dostatečně dlouhé, čímž vytvářejí komfort i při cyklistice a nestane se vám, že by se vám funkční triko vytahovalo a měli byste "holá záda".

 

Prvním testem jsem dala tričku řádně zabrat. Vzala jsem ho rovnou na soustředění. Prvním tréninkem mělo být kolo a následný přechod na běžky. Vždy jsem si na kolo oblékala hodně vrstev avšak teď jsem chtěla vyzkoušet, zda je toto funkční triko opravdu na chladné podmínky a tak jsem si na kolo vzala jen tričko a cyklistickou bundu. Už po prvních kilometrech jsem cítila rozdíl. Tričko příjemně hřálo a zároveň jsem neměla pocit, že jsem zpocená. Po kole nás už čekali běžky, čili nezůstával čas na převlečení. Ale i tento problém tričko hravě zvládlo a já se cítila jako kdybych se před běžkami ani nezapotila. Tričko nejen skvěle hřeje, sedne na tělo jako ulité ale i odvádí pot z těla a výborně reguluje teplotu.

Po tomto těžkém testu se stalo mým nejoblíbenějším funkčním trikem ve skříni. Používám ho zejména na výše zmíněné kolo a běžky, ale i na skialpy či turistiku. Na běh si oblékám většinou tenčí věci, avšak pokud by přišla studená zima, myslím, že by mu běh neuškodil.

                                                                                                                                                                              Lýdia Drahovská


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami