Je čas sklidit Craftovník!

Craftovník ENDORFIN FACTORY SKLIZENO

Základní lokace:

Jablonec

Datum sklizně:

sobota 28. 10. 2017

Před mnoha lety bylo jedno semínko zázračného stromu Craftovník zasazeno v Jizerských horách - horách zaslíbených sportu a hlavně běhu na lyžích. Kde jinde by mohli být lepší podmínky pro růst zázračného stromu CRAFTOVNÍKU. Řadu let jsme na Bedřichově o Craftovník pečovali. Díky našim skvělým zákazníkům dostával pozitivní energii až vyrostl v mohutný strom, který na jaře vykvetl. Zrodilo se 40 krásných plodů a právě nadešel jejich čas. Čas sklizně!

Každý den ti na tomto místě prozradíme jednu indícii, která ti pomůže v pátrání po místě, kde Craftovník roste a čase, kdy budou plody Craftovníku zralé a připravené k očesání.

Běžecký Craftovník

Indície

pondělí

Craftovník roste poblíž města, které proslulo výrobou bižuterie ze skla.

úterý

Pokud tipuješ Jablonec nad Nisou - tipuješ správně! Craftovník opravdu roste poblíž Jablonce nad Nisou.

středa

Ke Craftovníku se proběhneš a trasa bude dlouhá cca 8 km. Budeš muset proběhnout třemi stanovišti, na kterých tě bude čekat úkol.

čtvrtek

První indícii, kterou budeš potřebovat na tvé výpravě ke Craftovníku najdeš ve středu města Jablonec nad Nisou. První indícii budeme vydávat v sobotu.

pátek

Místo kde dostaneš první indícii je nová prodejna Endorfin Factory na Horním náměstí v Jablonci na Nisou. Zítra si pro ni můžeš přijít od 12:45 do 13:00.  V sobotu se oblékni do běžeckého, protože tě čeká běh cca do 8km.

sobota

Plody Craftovníku jsou zralé. Oblékni se do sportovního, vyzbroj se dobrou náladou a přijď si pro první indícii - čekáme tě na prodejně! Nezapomeň, čeká tě běh cca do 8km.

Neváhejte se zeptat!

Partner stromu: