Je čas sklidit Craftovník!

Craftovník HAPE SKLIZENO

Základní lokace:

Brno

Datum sklizně:

neděle 24. 09. 2017

Daleko na severu, v drsných skandivánských podmínkách, v krajině hlubokých lesů, jezer a pustých plání, se mezi lidmi během dlouhých večerů, vypráví legenda. Legenda o stromu. Říká se mu Craftovník.
Jedno zaseté semínko Craftovníku pochází z Brna, ale zaseto bylo v místě, které je významným pro HaPe.
Podle zpráv hlavního botanika Petra Vavryse, mají být plody právě ve vegetačním období tohoto roku netypické a pozoruhodné.
Účinky plodů z tohoto stromu jsou již po dobu 40 let vždy ověřovány znovu a znovu ve Švédsku dalšími botaniky, kteří následně o plodech Craftovníku s mnohoznačnými účinky, pečlivě a zodpovědně informují.
Jsme rádi, že se nám doposud daří o Craftovník starat a nedošlo k jeho napadení nějakými škůdci nebo nemusel být, ať už z jakéhokoliv důvodu, pokácen.

Nastává nejkrásnější období - období dozrávání jeho plodů. Každý den v tomto týdnu odhalíme jednu indicií, která Vám pomůže v pátrání po místě a čase sklízení jeho kouzelných plodů. 

Cyklistický Craftovník Craftovník vhodný pro rodiny s dětmi

Indície

pondělí

První indicie: náš Craftovník se vydáme sklidit v neděli a na kolech! Pro bližší informace se můžete ve čtvrtek stavit na prodejně HaPe sport, Štefánikova 38 v Brně v Králově poli (zastávka šalin č. 1 a 6 - Šumavská), pokud přijdete, dostanete navíc jeden ze vzácných a neobyčejných lístků z našeho Craftovníku.

úterý

Dnes Vám prozradíme další dvě tajemství. Zaprvé: průměrnou rychlostí 15km/h se z Brna ke Craftovníku dostaneme cca za 2 hodiny. Zadruhé: lístek z našeho Craftovníku, který dostanete, pokud přijdete k nám na prodejnu, umožňuje přednostní místo při nedělní sklizni. Lístky budou velmi důležité, protože vzácných plodů náš Craftovník neplodí mnoho.

středa

Pokud se snad bojíte, že se jedná o trať plnou vrchařských prémií, obáváte se zbytečně. Nejedeme si pro puntíkový dres, ale pro plody z našeho Craftovníku, i když nelze vyloučit, že se mezi jeho plody nějaký puntíkatý dres najde. Profil naší trasy vidíte na přiloženém obrázku:  

Pokud Vás trasa zaujala, stavte se zítra u nás na prodejně, mimo jiné dostanete neobyčejný lístek z našeho Craftovníku. Kromě přednostního místa při sklizni se s lístkem pojí i sleva do obchodu HaPe sport.

čtvrtek

Nezapomeňte, že dnes máte možnost přijít se k nám do obchodu zeptat na cokoli, co by Vás o našem Craftovníku zajímalo. Abychom Vás navnadili, prozradíme Vám, že se jedná o zvláštní odrůdu břízy! Pokud nejste nadšenci do botaniky, ale do cyklistiky, budeme rádi za každý Váš zvídavý dotaz okolo kol!

pátek

Pokud jste se včera nestihli u nás na prodejně stavit, nezoufejte! Pár vzácných lístků se nám zatoulalo i na našem eshopu, takže stačí, když se trochu porozhlédnete na: eshop.hape.cz, určitě se Vám je podaří najít, poté si je můžete zdarma objednat (pouze jeden na osobu) a zajistit si všechny výše zmíněné výhody z pohodlí Vašeho domova.

sobota

Plody našeho Craftovníku jsou již skoro zralé, abychom je stihli sklidit, ještě než je očešou špačci a jim podobní, sejdeme se zítra po dvanácté před prodejnou HaPe sport. A přesně ve 12:30 vyrazíme ke Craftovníku.

neděle

Náš tým botaniků hlásí, že plody jsou již skoro zralé, proto je nutné, abychom se všichni do 12:30 sešli před prodejnou HaPe sport, abychom stihli včas vyrazit.

Neváhejte se zeptat!

Partner stromu:

HaPe sport
Štefánikova 38
612 00 Brno
+420 724 784 580
info@hape.cz