14. 4. 2019 CRAFT Brněnský půlmaraton


Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka se znovu vracejí přímo na náměstí Svobody! Trasa je vedena po zpevněných komunikacích (asfalt, beton, dlažba) a má minimální převýšení. Závodníci na trati desítky (10,5 km) absolvují jeden okruh, závodníci na trati půlmaratonu absolvují okruhy dva. Délka dvou kol odpovídá délce půlmaratonu, tj. 21 097,5 metrů a běžcům nabízí jedinečnou šanci proběhnout se místy, kudy to za normálních okolností jde jen velmi stěží.

Trať Brněnského půlmaratonu splňuje všechna kritéria požadovaná IAAF/AIMS pro měření tratí na silnici ve smyslu schválené metodiky  (The Measurement Of Road Race Courses, 2004) a pravidel atletiky (pravidlo č. 240 Závody na silnici). Máte tedy skvělou příležitost zaběhnout si pěkný čas na certifikované trati půlmaratonu. 

V 10:00 odstartuje program charitativním během pro rannou péči na vzdálenost 1,054 km. Od 10:30 bude však v prostoru startu probíhat řazení na  půlmaraton, desítku i firemní štafetu. Start všech tří zmíněných závodů probíhá najednou v 11:00 za úderů zvonů Petrova ohlašujících pravé poledne (ne, není to nesmysl 😉).

 

 

Veškeré informace i registraci najdete na webu závodu: http://www.behejbrno.com/brnensky-pulmaraton/

 

foto: lukas.plachy.eu


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami