Craft Active Extreme 2.0: nejvýkonnější prádlo. Ano, potvrzeno!

triko Craft Active Extreme 2.0

Stavíme na úspěšné řadě prádla Active Extreme, které pomohlo získat jen na Olympiádě v Soči svým majitelům - sportovcům neskutečných 38 medailí. Novinka Active Extreme 2.0 využívá dvouvrstvou tkaninu jejíž základem je vlákno CoolMax Air, které je novou generací výkonného vlákna - svým tvarem připomíná vrtuli a přináší vynikající prodyšnost a extrémně rychlý transport potu od pokožky. Věrna svému odkazu na Active Extreme, přichází verze 2.0 s technickými inovacemi jako je 3D fit nebo meshové panely s velkými otvory zajišťujícími maximální volnost pohybu a dokonalou ventilaci.

struktura pleteniny Active Extreme 2.0

"Jsem moc ráda, že se potvrdily naše první zkušenosti, které jsme v uplynulých dvou měsících sbírali s novou generací řady Active Extreme. Je báječné, že i mezinárodní komise soutěže ISPO Award ocenila tvrdou práci vývojářů ze švédské centrály Craft hlavní cenou GOLD WINNER." říká brand manažerka Craftu Jana Hájová. "Už nyní se nemůžeme dočkat na první reakce našich zákazníků, poté co uvedeme prádlo v září na český a slovenský trh!"

Takto vypadalo slovní hodnocení komise ISPO Award:

"Tato nová první první vrstva je velice lehká a tenká, přináší skvělý pocit při nošení, ale zároveň zajišťuje dostatečný tepelný komfort, když je venku během tréninku opravdu zima. Nová struktura pleteniny vypadá krásně, ale nejpodstatnější je: že se můžete spolehnout na dokonalý transport potu.“

Active Extreme 2.0 v akci Active Extreme 2.0 v akci 2