Nová kolekce v obchodech a e-shopu - KOMPLETNÍ!

Ode dneška je na území ČR a SR dostupná kompletní kolekce Craft na tento podzim a nadcházející zimu. V první fázi byla dostupná pouze první vrstva a běžecká kolekce. Nyní přišla také kolekce pro běžecké lyžování (XC) a cyklistiku.

XC kolekce

Začneme rovnou tím nejlepším - kolekcí Podium. Tato kolekce představuje mix nejvyspělejší technologie zpracování, materiálů a naší vášně pro běžecké lyžování = VentAir Wind membrána, laserem řezané ventilační otvory, svařované švy, a to vše v luxusním designu odkazujícím na zlaté úspěchy v Soči 2014. Ano, touto kolekcí děkujeme a vzdáváme hold všem sportovcům, kteří v uplynulé zimě bojovali pod pěti kruhy. V kolekci najdete pánskou a dámskou bundu a pánské kalhoty.

oblečení na běžecké lyžování Craft Podium

Nejsme zastánci překotných změn a zbytečných novinek. Vzali jsme to, co funguje, a převlékli do svěžích sezónních barev. Proto se můžete i nadále setkávat s bundami a kalhotami na běžky z řad High Function, Storm a Lightsoftshell.

Vyslyšeli jsme i ty z vás, kteří volali po více zateplené bundě a kalhotách s membránou VentAir Právě tyto vlastnosti dostala bunda a kalhoty Nordic (pouze v pánské kolekci).

koncept XC Performance Nordic

I na doplňcích jsme zapracovali. U svého prodejce Craft tak najdete nové modely rukavic. Od hodně zateplených pro turistiku až po špičkové - tenké závodní.

Do opravdových mrazů potom doporučujeme doplňky jako je nákrčník nebo kukla v řady termoprádla Warm Wool.

 

Bike kolekce

Bunda Bike Tech navazuje na své letní sourozence a přináší to nejlepší. Ocení ji každý, kdo to myslí s cyklistikou vážně i v zimě. Dokonalá ergonomie, vychytaný bodymapping, membrána VentAir Wind a nespočet drobností, které zpříjemní trénink i těch nejméně přívětivých podmínkách.

bunda Craft Bike Tech

Stále více se prosazují "svítivé" barvy, které zvyšují pasivní bezpečnost, když se pohybujeme na kolek v provozu. Pokud chcete být na silnicích opravdu vidět, doporučujeme nakombinovat zimní outfit následovně: bunda Stretch, kalhoty Storm, rukavice Storm a nepromokavé návleky na boty Rain Bootie. Tento mix si můžete prohlédnout na stránce speciálně věnované aktuální cyklistické kolekci: www.craft.cz/microsites/bike

Mezi doplňky přímo září již zmíněné nepromokavé návleky na boty Rain Bootie (i v černé barvě), dále pak čepice pod přilbu s membránou Bike Tech a v neposlední řadě inovované neoprenové rukavice. Ty nejvíce oceníte ve dnech, kdy bude na silnici velké množství vody nebo tající břečky.

 doplňky Craft Bike