Nová kolekce v obchodech a e-shopu - část 1.

Z centrálního skladu jsme odeslali do obchodů 1. vrstvu (termoprádlo) a běžeckou kolekci. Tyto dvě kolekce jsou ode dneška dostupné také na našem e-shopu. A na co se můžete ve zmíněných kolekcích těšit?

1. vrstva - nové barvy a inovované prádlo Warm Wool

Nové barevné kombinace v řadách Active, Active Extreme, Warm a Warm CK Wool

1. vrstva příklady

Pro novou sezónu jsme připravili nové barevné kombinace již známých a osvědčených řad funkčního prádla Craft. Vedle trik s dlouhým rukávem v nabídce naleznete samozřejmě také varianty s krátkým rukávem, trika se stojáčkem nebo roláky, spodky nebo spodní funkční prádlo.

Inovovaná řada teplého prádla Warm Wool

Nový Warm Wool

Inovovaná řada Warm Wool přináší změněný poměr polyesterového a vlněného vlákna spolu s unikátní technologií pletení. Prádlo nové řady Warm Wool obsahuje 33% vlny (19,5 mikronů), která je na vnitřní straně prádla a 66% polyesteru na straně vnější. Díky této kombinaci se nám podařilo ponechat přirozené výhody jednotlivých zastoupených materiálů při současné eliminaci jejich slabší stránek. Prádlo tak dokáže hřát, i když je mokré, je tvarově stálé, rychle schne a dlouho odolává tělesnému zápachu. 

V nabídce naleznete trika s dlouhým rukávem, spodky, ale také doplňky jako podvlekové rukavice, nákrčník, kuklu a čepici pod přilbu.

Běžecká kolekce - buďte vidět s řadou Brilliant

kolekce Craft Run Brilliant

Rozšířili jsme řadu Run Brilliant. Oblečení z této řady je určeno primárně pro dobu se sníženou viditelností - šero a tma. Samozřejmě ho lze použít i na běh při běžném denním světle. Dokonce to doporučujeme! Výraznými barvami tak rozzáříte třeba jinak typicky posmutnělý podzimní den. Běh a veselé barvy jsou lepší než antidepresiva :-).

Další zásadní - a velice ceněnou novinkou - je zateplený top Craft Elite Wind (dámský, pánský). Tento technicky velmi propracovaný běžecký top získal ocenění ISPO AWARD WINNER 2014/2015. Atletický střih, membrána Ventair Wind, dvoucestný zip a integrované rukavičky splní představy i toho nejnáročnějšího běžce. S tímto topem říkáte: "Dávám tréninku vše a nic mě nezastaví" nebo také: "Když už ten běh tak bolí, co bych si nedopřál to nejlepší - za odměnu :-)!".

top Craft run Elite Wind