Sezóna podzim/zima 2013 je zde!

A s ní přichází také nová kolekce CRAFT. Jak již je naším zvykem, nové modely pro Vás připravujeme postupně od základní vrstvy. Jako první můžete shlédnout nabídku funkčního prádla Be Active a Be Active Extreme. Do tohoto období je to ta nejlepší volba a ideální 1. vrstva.

Nabídka termoprádla v těchto kategoriích je určena pro ženy, muže a děti. Pro ženy převládají v nové sezóně barvy fialová a růžová, pro muže pak světle modrá a tyrkysová.

Zajímavou novinkou jsou Multi 2-packy pro dospělé. Pod tímto názvem naleznete buď sadu 2 funkčních trik, resp. spodků v jednom balení, nebo prádlový set (triko s dlouhým rukávem a dlouhé spodky). 

Pro děti opět nabízíme příjemné prádlové sety v nových sezónních barvách a s veselými potisky.

Nejen tyto ale i další modely a novinky z funkčního prádla již nyní naleznete na našem e-shopu nebo v katalogu, který je ke stažení v sekci O nás.

Další prádlovou řadu Keep Warm a nové modely mikin, poloroláků a svrchního oblečení na běh, kolo a běžky pro Vás připravujeme. K dispozicí Vám budou od začátku října. Sledujte nás na webu a na facebooku a nenechte si tak ujít zajímavé novinky.