HENKEL spolupracuje se značkou CRAFT.

HENKEL ve spolupráci se značkou CRAFT představuje novinku Perwoll Sport & Active.Henkel je celosvětová společnost, jejíž vedoucí značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, Beauty Care a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá firma Henkel vedoucí postavení na globálním spotřebitelském i průmyslovém trhu, a to zejména se známými značkami, jako je Persil, Schwarzkopf a Loctite. V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991 a prodává více než 50 svých značek.

Značka Perwoll společnosti Henkel ČR přichází v dubnu na český trh s jedinečnou novinkou pro sportovní a outdoorové oblečení Perwoll Sport & Active. Ta díky jedinečnému složení s „Re-fresh“ efektem přináší svěžest do každého pohybu. Nová receptura navíc pečuje o vlákna tkanin a zachovává vlastnosti funkčních materiálů a membrán, jako je prodyšnost, regulace vlhkosti, odolnost proti povětrnostním vlivům a rychlé schnutí. Je tak novým řešením pro milovníky přírody, sportovní nadšence a vůbec každého, kdo vyznává aktivní životní styl.

 

Nový Perwoll Sport & Active nabízí dokonalé řešení pro sportovní a outdoorové oblečení, zejména pro ty, kteří se jen tak nezastaví. Nová patentovaná technologie se aktivuje při každém pohybu. Bezprostředně poté, kdy se pot dostane do kontaktu s tkaninou, účinně neutralizuje a osvěžuje nepříjemné pachy a oblečení tak provoní dlouhotrvající svěží vůní – jako kdyby bylo právě vyprané. Spolu s tím nový Perwoll Sport & Active zachovává vlastnosti funkčních materiálů a membrán a Vy si můžete být jisti, že je o vaše sportovní oblečení dobře postaráno.

 

V rámci českého trhu dochází tímto k velmi zajímavému propojení Perwoll Sport & Active se značkou Craft, jednou z předních značek funkčního prádla a sportovního oblečení.

 

Craft je jedna z předních firem vyrábějících funkční prádlo a sportovní oblečení. Ve světě sportu je známa nejen svým komfortním funkčním prádlem, ale i dalšími vrstvami sportovního oblečení, které chrání organismus před nepřízní počasí i v náročných klimatických podmínkách. Jsem velmi ráda, že se nám tuto spolupráci povedlo domluvit,“ komentuje Jana Očadlíková, manažerka marketingu divize Prací a čisticí prostředky Henkel ČR.