Craft Logo

SPOLU!

Chceš k funkčnímu triku novou knihu Radka Jaroše?

Ke každému funkčnímu triku CRAFT z řady Active Extreme, Warm a Warm Wool získáváš knihu K2: Poslední klenot mé Koruny Himálaje.

Craft Extreme

CRAFT EXTREME

Řada funkčního prádla s extrémně výkonným transportem potu. Materiál kombinuje dvě high-tech vlákna, která zahřejí nebo ochladí podle aktuální potřeby organismu. Osvědčené celoroční prádlo do proměnlivých podmínek.

Craft Warm

CRAFT WARM

Vysoce funkční prádlo pro aktivity ve velmi chladných podmínkách. 3D konstrukce obsahuje duté vlákno Hollow-fibre pro tepelný komfort a integrované funkční panely pro odvod potu. Pro všechny, kteří z jakýchkoliv důvodů nemůžou nosit vlněné prádlo.

Craft Warm Wool

CRAFT WARM WOOL

Skutečně "sportovní" vlněné prádlo kombinující v ideálním poměru vysoce kvalitní merino vlnu a polyesterové vlákno s maximálním využitím výhod obou materiálů. Ideální pro zimní STOP&GO aktivity, při kterých se mění intenzita pohybu.

Radek Jaroš - K2

Radek Jaroš - K2

Kniha uzavírá svým příběhem dvacetileté himálajské dobrodružství nejúspěšnějšího českého horolezce Radka Jaroše. Na jehož úplném konci stanul Radek na vrcholu K2, čímž se stal prvním Čechem, který slezl všech 14 osmitisícových vrcholů na světě.

POKUD JSI ZAKOUPIL FUNKČNÍ TRIKO CRAFT ACTIVE EXTEREME, WARM, NEBO WARM WOOL A MÁŠ ZÁJEM O NOVOU KNIHU RADKA JAROŠE, JE NUTNÉ UDĚLAT NÁSLEDUJÍCÍ:

  1. Zaregistruj svůj nákup vyplněním formuláře na konci této strany (nebo klikni na tlačítko "Registrace").
  2. Přidej do formuláře čitelně naskenovaný nebo ofocený doklad o koupi (paragon, faktura, zjednodušený daňový doklad).
  3. Můžeš se těšit na svoji novou kninu.
  4. Nákup musí být uskutečněn 26. října 2015 00:00 hod. do 15. prosince 2015 23:59 hod.
  5. Registrace musí proběhnout 14. dní od nákupu, nejpozději do 15. prosince 2015

Koruna Himaláje

Craft Logo

Funkční prádlo a oblečení CRAFT je s horolezcem Radkem Jarošem spojeno od prvopočátku jeho himálajských expedic. Šedé craftí triko Active (legendární “proóčko”) jej provázelo už při jeho prvním velkém výstupu - Mt. Everest (1998). Dalších 16 let trvala Radkova cesta k získání Koruny Himálaje. - dosažení všech 14ti osmitisícových vrcholů. Loňský úspěšný výstup na K2 znamenal její završení. Během celé té doby mu dělaly společnost více než 2 desítky našich produktů s šesti tečkami.

Registrace

Používáme cookies, dalši informace o použití cookies naleznete zde.