Je čas sklidit Craftovník!

Craftovník DŮM SPORTU STRATÍLEK SKLIZENO

Základní lokace:

Litomyšl

Datum sklizně:

čtvrtek 14. 09. 2017

Dům sportu Stratílek zasadil semínko Craftovníku a plody sklidíte vy!
Dávno pradávno před 40 lety daleko na severu v drsných podmínkách vyrostl strom Craftovník. Divoká bouře a silný vítr zanesly jedno jeho semínko až k nám do Litomyšle. To tehdy, před 25 lety, našli Stratílkovi a zasadili. Díky každodenní péči ze semínka vyrostl zdravý strom.

Dům sportu Stratílek letos slaví 25 let od založení firmy a jako dárek odtajní, kde Craftovník roste. I ty můžeš získat jeho podivuhodné plody! Jak na to?
Stačí sledovat tento web, facebook Domu sportu Stratílek, případně facebook Růžoffky v běhu. Každý den zde budeš dostávat indicie, kde a kdy začne hon za plody Craftovníku.

Pamatujte, kdo dřív přijde (doběhne ke Craftovníku), ten dřív mele a Craftovník nevydá víc než 40 plodů.
Sleduj nás, trénuj běh i bystrou mysl a tričko Craft bude tvé.

Těšíme se na vás!

Dům sportu Stratílek

Běžecký Craftovník

Indície

pondělí

Odtajňujeme, kde hon za plody Craftovníku odstartuje - před firmou, která prodává sportovní vybavení a slaví letos 25 let výročí od založení.  Sídlí na Smetanově náměstí v Litomyšli. Sportovci ji znají, jako své boty :-)

úterý

Další indicie - Craftovník je listnatý strom, který neroste přímo v Litomyšli, ale v jejím nejbližším okolí. Indicie tě k němu poměrně spolehlivě navedou.

středa

Zítra v 18:00 startujeme! Od pondělí tušíš odkud - od Domu Sportu Stratílek - Smetanovo nám.91, Litomyšl. Indicie během závodu tě dovedou ke Craftovníku. Plody Craftovníku právě dozrály.

čtvrtek

Dnes v 18:00 tě čekáme před naší prodejnou!

Neváhejte se zeptat!

Partner stromu:

Dům sportu Stratílek
SMETANOVO NÁM. 91
570 01 Litomyšl
+420 725 921 985
prodej@stratilek.cz