Je čas sklidit Craftovník!

Craftovník TRIEXPERT SOUTH SKLIZENO

Základní lokace:

Brno

Datum sklizně:

neděle 17. 09. 2017

Na jižní Moravě bylo kdysi dávno zasazeno semeno speciálního druhu stromu, tzv. Craftovníku. Přes všechnu snahu přírody a tajné skupiny lidí udržet strom v utajení pro své vzácné plody, bylo nám odhaleno, kde se nachází a rádi Ti to prozradíme.

Proč chceš Craftovník nalézt, a ještě k tomu konkrétně v jeden den a určitý čas? Protože Craftovník na své výročí plodí.

Pokud chceš sklidit jeden z jeho plodů, bude zapotřebí, abys strach zůstal zavřený v šuplíku a s odvahu vyrazit prozkoumat jednu krásnou zalesněnou plochu v našem krásném městě, dbej našich pokynů a čti instrukce a hlede je v mapách.

Každý den Ti ode dneška až do neděle prozradíme kousek cesty, a tak se každý den budeš moci ke Craftovníku přiblížit. Poslední instrukce bude v rozmezí +/- 100 m od Craftovníku.

Běžecký Craftovník

Indície

pondělí

Už za týden plodí Craftovník! Chceš znát k němu tajnou trasu? Start je na prodejně TRIEXPERT BRNO. Nejdříve se vydáš směrem do centra celých 190 m, zahneš doprava a poté vyrazíš po hlavní celých 795 m. Dostaneš se na rozcestí 3 ulic. Jsi tady? Výborně, tak ještě dneska je potřeba jít po kolejích směrem na Kraví horu celých 615 m.

úterý

Podařilo se Ti dorazit na křižovatku ulic Údolní a Úvoz? Výborně, to je pro dnešek startovní bod. Nejdříve se vydáš 100 m směrem k Mendelovu náměstí, ale po těch 100 m zahneš vpravo. Za 600 m dorazíš na kruhový objezd, který obkroužíš a opustíš jej 3 výjezdem. Teď je potřeba překonat kopec dolů a to celých 900 m stále za nosem.

středa

Máš včerejší cíl  – křižovatka Lipová a Hlinky? GENIÁLNÍ! Vzhledem k tomu, že přechozí dny byly náročnější, dneska urazíš jen 500 m rovně směrem k Pisárkám.

čtvrtek

Čekáš poctivě na přechodu na zelenou? Dnes je zapotřebí jít 300 m rovně, jakmile budeš mít po své pravé ruce možnost odbočit na ulici Veslařská, tak se Ti podařilo urazit celou dnešní etapu.

pátek

Dnes dávejte opravdu pozor, ať se neztratíš. Jsi kousíček od cíle. Je potřeba se stále držet po ulici Pisárecká a ujít 200 m. Dávej pozor, ať nemineš odbočku vpravo do lesa. Tato polní cesta je pro Tebe nesmírně důležitá!

sobota

Vidíš lesní cestu? Výborně, dnes se budeš držet už jen na této lesní cestě a vyrazíš směr krásné přírodě a lehce stoupající a klikatící se cestě vzhůru

neděle

Máš kopeček úspěšně za sebou? Okolí je parádní, že? Vidíš hotel Myslivna? ANO, moc Ti gratulujeme! To je totiž již kousíček od Craftovníku. Pokud nalezneš místo, odkud se startuje TRIEXPERT CUPu, jsi Craftovníku neuvěřitelně blízko. Náš tým Ti pomůže Craftovník odhalit. Plody Craftovníku budou zralé a připravené k očesání od 17:00

Neváhejte se zeptat!

Partner stromu:

TRIEXPERT s.r.o.
Milady Horákové 20
602 00 Brno
+420 774 113 303
brno@triexpert.cz