Training Wear: nová kolekce oblečení do tělocvičny

Craft Training Wear sketch

Nová kolekce Training Wear byla vyvíjena především pro použití při různých podobách funkčního fitness. Je jedno, jestli se v ní vydáte na crossfit, kruhový trénink, TRX nebo jiné, dnes populární aerobní způsoby indoorového tréninku. 

Craft každým coulem

Proč mluvíme o funkčním tréninku a aerobních aktivitách? Jednoduše proto, že právě při těchto metodách posilování tělo intenzivně pracuje a potí se. A kde je pot, přichází ke slovu Craft. Nová kolekce Training Wear je výjimečná v oblasti odvodu potu od pokožky, termoregulace, ergonomie střihu a samozřejmě svým designem, který nezapře svůj skandinávský původ. Samozřejmostí je také vysoká kvalita zpracování.

Celou kolekci si můžete prohlédnut zde nebo u vybraných obchodníků.

Nebojte se, Craft se nemění v kulturistickou značku. Jen víme, že každý dobrý výsledek, i ten ve vytrvalostním sportu by měl mít svůj základ v tělocvičně. Proto...

Věříme, že

Závod začíná v okamžiku, kdy se rozhodneš zúčastnit. Od té chvíle jsou všechny tvoje tréninky a veškerá Tvá dřina směřována ke dni závodu. Plánuješ své tréninky, zkoušíš výbavu, stanovuješ výsledek, kterého chceš dosáhnout.

Přestože je závod ještě měsíce vzdálen, cesta k Tvým cílům začíná v přípravném období. V tělocvičně dřepuješ, klikuješ, skáčeš, sedlehy umíš na deset a jeden způsob - nyní definuješ svoji silovou vytrvalost. Nezáleží, jaký sport děláš nebo jaké jsou tvé cíle. Toto je základní způsob, jak postavit lepší základ, být rychlejší a silnější. VŠE ZAČÍNÁ TADY!