Ocenění GRAND PRIX z veletrhu For Bikes 2014

Dres Craft Bike Elite Weather získává na veletrhu For Bikes 2014 ocenění GRAND PRIX !

Unikátní, technický, výjimečný, tak vypadá vítěz!

Poprvé získává tento dres ocenění Eurobike Award 2013, podruhé v rámci probíhajícího veletrhu For Bikes 2014 v Praze.

Tento vynikající produkt je větru i vodě odolný při současném zajištění vysoké prodyšnosti. Dres zajistí ochranu před nepříznivým počasím tak, že další vrstva oblečení je zcela zbytečná.

dres Craft Bike Elite Weather   For Bikes 2014 Grand Prix

Craft Bike Elite Weather Jersey je nové chytré řešení pro vyjížďky v deštivém a chladném počasí případně za větrných klimatických podmínek. Lehký softshellový materál je vysoce prodyšný při současném zajištění ochrany vůči větru a vodě. Součastí dresu je bodymapping, který je v oblasti podpaží tvořen panely z kvalitních polyesterových vláken Hexachannel pro zvýšení ventilace.

Pro chladnější dny se doporučuje kombinovat tento dres, který má ¾ rukávy s cyklistickými návleky Craft Weather Arm Warmers.

Maximální volnost pohybu zajišťuje 3D konstrukce s elastickými přetvarovanými průramky pro dokonalý cyklistický posez. Fleece v límci pro komfortnost nošení a dále reflexní ošetření 360° pro zvýšení viditelnosti bikera ze všech stran při snížené viditelnosti. Dres je opatřen čtyřdílnou zadní kapsou, z nich jedna je na zip. Nechybí kapsička pro MP3 přehrávač. Dres je velmi dobře sbalitelný.

návleky na ruce Craft Weather